KONST / Litografier / Färglitografi 14198095
nr 1419 8095
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Signerad, numrerad 40/40. Färglitografi. Bladets mått: 62x89, oramat löst blad
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
500 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:01:57